Copyright 2024 - Custom text here

Rady pre nájomcov

 • 1. Výber realitného makléra

  Realitný maklér vám môže pomôcť s výberom nehnuteľnosti tak, aby cena aj kvalita zodpovedala aktuálnej situácii na trhu a zároveň spĺňala vaše požiadavky. Zaistí prehliadky nehnuteľností za pomoci právneho oddelenia spoločnosti RE / MAX, skontroluje všetky zmluvné dokumenty a asistuje pri prehliadkach či prevzatí nehnuteľnosti, aby maximálne obhajoval vaše záujmy.

 • 2. Výber nehnuteľnosti

  Realitný maklér zadá vaše požiadavky do systému RE / MAX. Vďaka tomu je váš dopyt každý deň párovaný s aktuálnou ponukou a vyhovujúce nehnuteľnosti dostanete e-mailom. Z nich si vyberiete tú, ktorá maximálne spĺňa vaše požiadavky a vyhovuje vašim finančným možnostiam.

 • 3. Prehliadka vami vybranej nehnuteľnosti

  Realitný maklér dohovorí prehliadku nehnuteľnosti, ktorá vás zaujala, a zároveň zistí všetky dostupné informácie nielen o nehnuteľnosti, ale aj o okolí. Zároveň vyhodnotí, či cena prenájmu zodpovedá stavu nehnuteľnosti a aktuálnej ponuke na trhu.

 • 4. Dohodnutie podmienok

  Dohoda s prenajímateľom obsahuje podmienky prenájmu - teda cenu a dobu trvania, prípadne nejaké obmedzenia súvisiace s prenájmom, vyúčtovanie záloh a podobne. Obvykle býva nájomné dojednané na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia.

 • 5. Nájomná zmluva

  Váš maklér zaistí prípravu nájomnej zmluvy, ktorá ošetruje podmienky zmluvného vzťahu.

 • 6. Odovzdanie nehnuteľnosti

  Pri prevzatí nehnuteľnosti zaistí maklér alebo majiteľ nehnuteľnosti na podpis preberací protokol, v ktorom okrem stavu a prípadných nedostatkov vo vybavení či príslušenstve vyznačí stavy meradiel energií (najmä teplej a studenej vody, elektriny, plynu).

 • 7. Vyúčtovanie služieb

  Majiteľom či správcom nehnuteľnosti sú obvykle raz do roka zúčtované predpisy záloh na služby podľa reálnej spotreby a vám ako nájomcovi bude vrátený preplatok či doúčtovaný doplatok.

 • 8. Obnova nájomnej zmluvy

  Nájomná zmluva býva najčastejšie uzatváraná na dobu určitú. Po uplynutí tejto doby býva možné zmluvu obnoviť na ďalšie obdobie v prípade, že sa obe strany písomne informujú a odsúhlasia si podmienky.

f

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

OK Best Service s.r.o.
Vrančovičova 2
Bratislava
IČO: 46141057
DIČ: 2023264012
IČ DPH: SK2023264012

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA

RE/MAX Best
Vrančovičova 2
841 03 Bratislava
 

KONTAKT

+421 904 70 88 77
best@re-max.sk