Copyright 2024 - Custom text here

Prečo práve my?

 

 • 1. Makléri RE/MAX chránia vaše záujmy

  - dodržiavajú Etický kódex RE/MAX, zdieľajú jednotný Reklamačný poriadok.

   

  Všetci realitní makléri RE/MAX sú povinní konať v súlade s prísnym Etickým kódexom a Reklamačným poriadkom. Na jeho dodržiavanie dozerá regionálne riaditeľstvo a jeho porušovanie podlieha prísnym sankciám. V RE/MAX máte istotu a garanciu dôsledného a spravodlivého riešenia všetkých prípadných reklamácií.

   

 • 2. Makléri RE/MAX majú vysokú úroveň vzdelania

  - zameranú na uspokojovanie Vašich potrieb.

   

  Všetci makléri sú pravidelne vzdelávaní v RE/MAX Akadémii. Tá disponuje širokou škálou tréningov a vzdelávacích programov zostavených tak, aby zapadali do systému kariérneho rastu každého makléra v sieti RE/MAX. Sú zamerané na odborné znalosti a predajné zručnosti maklérov s dôrazom na potreby zákazníka v oblasti nehnuteľností. Makléri skladajú náročné skúšky, na základe ktorých sú certifikovaní.

   

 • 3. Makléri RE/MAX pre vás pracujú pod úspešnou značkou

  Značka RE/MAX rastie nepretržite už viac ako 38 rokov a pre milióny zákazníkov predstavuje symbol istoty v obchode s realitami. Silné povedomie o značke RE/MAX, ale aj veľké investície do reklamy, moderné technológie, referenčný systém, najširšia ponuka unikátnych nehnuteľností, rozsiahla databáza dopytov a vysoká návštevnosť webových stránok www.re-max.sk - to sú garancie pre nábor najlepších maklérov na trhu a rýchly predaj či prenájom vašej nehnuteľnosti.

   

 • 4. Makléri RE/MAX šetria váš čas

  - tým, že pracujú za vás.

   

  Makléri RE/MAX vykonajú nevyhnutný výber záujemcov o vašu nehnuteľnosť. Prehliadky nehnuteľnosti tak absolvujete už iba s vážnymi záujemcami. Samozrejmosťou je včasné a pravidelné poskytovanie úplných informácií, príprava zmluvnej dokumentácie pre obe zúčastnené strany, právne služby, notárska úschova peňazí, dohodnutie poistenia a následný popredajný servis (zaistenie sťahovania a i.).

   

 • 5. Makléri RE/MAX stanovujú optimálnu cenu Vašej nehnuteľnosti

  - pre rýchle realizovanie obchodnej transakcie.

   

  Pri stanovení ceny vychádzajú makléri RE/MAX z cenových máp, dokonalej znalosti lokálneho trhu a zo znalostí dlhodobých trhových cien nehnuteľností. Výslednú cenu nehnuteľnosti Vám odporučia s ohľadom na vaše požiadavky a preferencie rýchlosti predaja alebo výšky výnosu. Dôkladná znalosť záujmov a požiadaviek oboch zmluvných strán v kombinácii s vynikajúcimi vyjednávacími schopnosťami maklérov RE/MAX je garanciou pre rýchle uzavretie obchodu.

   

 • 6. Makléri RE/MAX vám zostavia efektívny plán predaja

  - pre rýchle realizovanie vašej obchodnej transakcie.

   

  Makléri pri zostavovaní efektívnych plánov predaja nehnuteľností využívajú silu značky RE/MAX a bohaté marketingové skúsenosti spoločnosti RE/MAX. Pravidelne vás informujú o priebehu obchodnej transakcie a aktualizujú ponuku nehnuteľnosti podľa dopytu trhu. Rozsiahla sieť RE/MAX im zároveň umožňuje využiť významné nákladové synergie v inzercii, prípadne aj v iných druhoch komunikácie s potenciálnymi klientmi.

   

 • 7. Makléri RE/MAX vám poskytnú rozsiahly predpredajný a popredajný servis

  - pre hladký priebeh obchodnej transakcie.

   

  Makléri RE/MAX zaisťujú prostredníctvom našich partnerov kompletný právny servis, hypotekárne financovanie nákupu nehnuteľnosti, notárske uloženie peňazí a poistenia. Každý maklér RE/MAX povinne absolvuje právne minimum a každá kancelária RE/MAX disponuje profesionálnym právnym zázemím.

   

 • 8. Makléri RE/MAX vám sprostredkujú pohodlnú kúpu nehnuteľnosti

  - kdekoľvek na Slovensku i v zahraničí.

   

  Vďaka rozsiahlej celosvetovej distribučnej sieti je ponuka RE/MAX obrovská. Ak máte záujem o kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí, s RE/MAX môžete prvý predvýber vhodných objektov vykonať v akejkoľvek kancelárii na Slovensku. Následné sprostredkovanie transakcie s kanceláriou RE/MAX u nás alebo v zahraničí sprostredkuje váš lokálny maklér.

   

 • 9. Makléri RE/MAX predajú Vašu nehnuteľnosť rýchlo a efektívne

  - vďaka zadávaniu a zdieľaniu zákaziek v celo-republikovom, celoeurópskom a celosvetovom systéme RE/MAX.

   

  V RE/MAX sú všetky nehnuteľnosti ponúkané a predávané všetkými maklérmi vo všetkých kanceláriách v Slovenskej republike i v zahraničí. To je možné len vďaka tzv. referenčnému systému - teda fungujúcemu systému zdieľania ponúk a dopytov. Využitie obrovskej distribučnej siete RE/MAX umožňuje predať nehnuteľnosť rýchlejšie a za najvyššiu možnú predajnú cenu.

 • 10. Maklér RE/MAX sa stane vašim dôležitým celoživotným osobným realitným poradcom

  Systém hodnotenia maklérov RE/MAX vám umožní na prvý pohľad získať informáciu o skúsenostiach makléra, dosiahnutom vzdelaní a produkcii, a tak vám uľahčí voľbu najvhodnejšieho makléra pre konkrétnu transakciu. Zároveň umožňuje najlepším maklérom odlíšiť sa od ostatných.

f

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

OK Best Service s.r.o.
Vrančovičova 2
Bratislava
IČO: 46141057
DIČ: 2023264012
IČ DPH: SK2023264012

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA

RE/MAX Best
Vrančovičova 2
841 03 Bratislava
 

KONTAKT

+421 904 70 88 77
best@re-max.sk