Copyright 2024 - Custom text here

O nás

Kto sme

Zaujímate sa o reality v našom hlavnom meste? Nehnuteľnosti v Bratislave sú rozhodne zaujímavé, či už plánujete kupovať, predávať alebo prenajímať. Nehnuteľnosti v Bratislave sú najväčší a najkomplexnejší realitný trh na Slovensku. Bratislava je najväčšie a najbohatšie mesto. Vo svete realít to znamená aj najdrahšie.

Vysoké ceny nehnuteľností v Bratislave iba zdôrazňujú dôležitosť rozhodnutí v prípade kúpy a predaja bytov či domov. Je zrejmé, že výber spoľahlivého partnera, ktorý vás prevedie problémami realitného trhu, je kľúčový. V Bratislave máte na výber množstvo realitných kancelárií. Avšak nie všetky majú toľko skúseností s predajom nehnuteľností ako RE/MAX. Táto pôvodom americká spoločnosť dnes pôsobí takmer po celom svete. Vzdelanie a profesionalita maklérov sú u tejto spoločnosti kľúčové. To je aj jeden zo zdrojov úspechu firmy.

Realitná kancelária RE/MAX Best vám ponúka komplexné realitné služby. Od ohodnotenia predávanej nehnuteľnosti, aktívneho vyhľadávania želaného bytu až po spoľahlivé právne služby, ktoré vám umožnia pokojne spávať. Vyberte si to najlepšie, vyberte si RE/MAX Best. 

Realitná kancelária RE/MAX Best je súčasťou najväčšej globálnej realitnej siete pôsobiacej vo viac než 100 krajinách sveta. Nadšenie pre maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov je hlavným dôvodom, prečo RE/MAX rastie už viac ako 44 rokov.

RE/MAX je založený na zásade "With RE/MAX Everybody Wins!" (So značkou RE/MAX každý víťazí!). Pre našich zákazníkov to znamená maximálny prínos a úžitok z našich realitných služieb. Zameriavame sa na skutočné potreby, dodržiavame naše vysoko profesionálne predajné štandardy a prísny etický kódex. Ako jediní poskytujeme na kvalitu nášho servisu záruku.

f

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

OK Best Service s.r.o.
Vrančovičova 2
Bratislava
IČO: 46141057
DIČ: 2023264012
IČ DPH: SK2023264012

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA

RE/MAX Best
Vrančovičova 2
841 03 Bratislava
 

KONTAKT

+421 904 70 88 77
best@re-max.sk